Nowy cennik połączeń międzynarodowych

Miło nam poinformować, że z dniem 1 stycznia 2015 wchodzi w życie nowy cennik połączeń międzynarodowych. Najważniejsza ze zmian to zdecydowana obniżka połączeń do sieci komórkowych krajów Unii Europejskiej. Zmianie jednak uległ cały cennik obejmujący ponad 500 kierunków. Występują także kierunki, na które ceny uległy zwiększeniu z uwagi na ponoszone przez nas koszty. Zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją cennika międzynarodowego obowiązującego od 1 stycznia 2015 roku.

Kierunek Nowa cena netto Stara cena netto Obniżka
Austria - tel. kom0,1380,98486%
Belgia - tel. kom.0,1870,98481%
Bułgaria - tel. kom.0,2031,08181%
Chorwacja - tel. kom.0,7640,98422%
Cypr - tel. kom.0,3250,98467%
Czechy - tel. kom.0,1710,98483%
Dania - tel. kom.0,1630,98483%
Estonia - tel. kom.0,1870,98481%
Finlandia - tel. kom.0,3980,98460%
Francja - tel. kom.0,2030,98479%
Grecja - tel. kom.0,1540,98484%
Hiszpania - tel. kom.0,1460,98485%
Holandia - tel. kom.0,2680,98473%
Irlandia - tel. kom.0,520,98447%
Islandia - tel. kom.0,2520,84670%
Litwa - tel. kom.0,1540,98484%
Luksemburg - tel. kom.0,1540,70778%
Łotwa - tel. kom.0,2110,98479%
Niemcy - tel. kom.0,2440,98475%
Rosja - tel. kom.0,3330,98466%
Rumunia - tel. kom.0,1710,98483%
Słowacja - tel. kom.0,8370,98415%
Słowenia - tel. kom.0,4310,98456%
Szwecja - tel. kom.0,1540,98484%
Węgry - tel. kom.0,3010,98469%
Włochy - tel. kom.0,1380,98486%

projekt: difronte

[zamknij]

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

[Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu]